Ürün detay paylaş

Wefood Amarant 400 gr (8681749104284)

Marka : Wefood

Amarant, bütün tahıllar içinde, servis basına düşen protein sıralamasında en üsttedir. Tahıllar arasında en yüksek lif içeriğine sahip olanlardan biridir.

Nasıl Kullanılır?

Amarantı bulgurun, pirincin, yulafın ve müslinin kullanıldığı tüm yiyeceklerde bu ürünler yerine rahatça kullanabilirsiniz. Kıyma ile karıştırıp doyurucu köfteler yapabilirsiniz. Pilav, mercimek köftesi ve kısır yapımında pirinç, mercimek ve bulgur yerine rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Salata ve çorbalarda kullanabilirsiniz.

Faydaları

 İyi bir kalsiyum ve magnezyum kaynağıdır. Kolesterol düşürücü ve kanserle savaşan skualen içerir. Kandaki glikoz değerini belirgin şekilde düşmesine yardımcıdır ve ensülin değerini artırır ve diyabete bağlı komplikasyonların azalmasına yardımcı olur.

Wefood markalı hiçbir ürün herhangi bir rahatsızlığın tedavisinde direk kullanılan bir ilaç değildir ve yazılanlar sadece tavsiyedir. Satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince gıda ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.