Organik keçiboynuzlu bisküvi, Wefood tarafından çocuklara özel geliştirilmiş yüzde 100 doğal ve katkısız bir atıştırmalık çeşidini oluşturuyor. Keçiboynuzu unu ile hazırlanan bu tarif, ince öğütülmüş malzemeleri sayesinde altı aydan büyük çocuklar için kolay sindirim imkânı sunuyor. Uzun soluklu araştırmalar sonucu ulaşılan dengeli ve yoğun lezzetiyle ise yetişkinler tarafından da keyifle tüketilebiliyor.

 

Menşe: Türkiye

 

 

İçindekiler: Organik Buğday Unu (%60) (gluten), Organik Elma Suyu Konsantresi (%15), Organik Zeytinyağı, Organik Keçiboynuzu Unu (%10), Kabartıcı (sodyum bikarbonat)

89,90 TL KDV Dahil

Organik tam buğdaylı bisküvi, Wefood’un çocuklara özel olarak yüzde 100 organik malzemelerle ürettiği bir hazır atıştırmalık çeşidini oluşturuyor. Kolay sindirim için ekstra ince öğütülmüş tam buğday unu ile üretilen bu ürün, yoğun ve dengeli tadı ile yetişkinler için de keyifli bir tüketim sağlıyor. Üretim esnasında özenle korunan yüksek besin değeri sayesinde ise atıştırmalık tüketirken aynı zamanda verimli bir beslenme de sağlıyor. 

 

Menşe: Türkiye

 

 

İçindekiler: Organik Tam Buğday Unu (%70) (gluten), Organik Elma Suyu Konsantresi (%15), Organik Zeytinyağı, Kabartıcı (sodyum bikarbonat)

89,90 TL KDV Dahil

Organik sade tereyağlı bisküvi, Wefood’un çocuklar için organik gıdalarla ürettiği tatlı atıştırmalık çeşitlerinden birini oluşturuyor. Ürün, titizlikle belirlenen malzeme oranları ve içerdiği ekstra ince öğütülmüş buğday unu sayesinde ek gıdaya yeni başlayan çocuklar tarafından dahi kolayca sindirilebiliyor. Bunun yanı sıra yoğun ve dengeli tadıyla yetişkinler tarafından da keyifle tüketilebiliyor.

 

Menşe: Türkiye

 

 

İçindekiler: Organik Buğday Unu (%70) (gluten), Organik Elma Suyu Konsantresi (%15), Organik Tereyağı, Su, Kabartıcı (sodyum bikarbonat)

89,90 TL KDV Dahil

Bebek irmiği, standart irmiğe kıyasla daha ince öğütülmüş bir tahıl ürünü alternatifini oluşturuyor. Standart buğdayla aynı şekilde sert durum buğdayından üretilen bu ürün, ince formu sayesinde una benzer bir görünüm sergiliyor. Ürün, tanecikleri fazlasıyla küçük olduğu için çorbalarda ve muhallebilerde pürüzsüz bir kıvam elde edilmesini sağlıyor. Böylece bebekler tarafından kolayca sindirilebilirken, yetişkinler tarafından da keyifle tüketilebiliyor.

 

Menşe: Türkiye

 

 

İçindekiler: Buğday İrmiği

114,90 TL KDV Dahil

Bebek tarhanası, bebek beslenmesi için uygun içeriğe ve forma sahip, doğal probiyotik içeren kuru bir çorba karışımı çeşidini oluşturuyor. Hafif tadı ve hassas tarifi ile bebekler için rahat tüketim amaçlı geliştirilen bu besin, dengeli ve lezzetli karışımı sayesinde her yaş grubunda tercih edilebiliyor.

 

Menşe: Türkiye

 

 

İçindekiler: Organik Taze Kırmızı Biber, Organik Süzme Yoğurt, Organik Tam Buğday Unu, Organik Kuru Soğan, Organik Havuç, Organik Maydanoz, Organik Nane, Organik Ekşi Maya

229,90 TL KDV Dahil

Sebzeli çocuk makarnası, kolay sindirim için özel olarak üretilen, sebze özleri ile renklendirilmiş bir makarna alternatifini oluşturuyor. Normal makarnalara kıyasla daha ince öğütülmüş irmikten yapılan bu ürünler, midede kolayca öğütülebilmesinin yanı sıra çocukların doğal sebzelerdeki vitamin ve minerallerden de faydalanabilmesine olanak sağlıyor.

 

İçindekiler: Organik buğday unu (%65), Sebze Karışımı %20 (Organik Ispanak, Organik Brokoli, Organik Yeşil Kabak, Organik Pancar, Organik Domates), Organik buğday irmiği (%15)

 

Alerjen Uyarısı : Buğday (gluten) içerir.

134,90 TL KDV Dahil

Sebzeli arpa şehriye, farklı renk ve aromalara sahip sebze özleriyle renklendirilmiş alternatif bir tahıl mamulü çeşidini oluşturuyor. Yapay renklendirici kullanılmadan hazırlanan bu ürünler, çocukların makro besin öğeleri haricinde sebzelerdeki vitamin ve mineralleri de tüketebilmelerini sağlıyor. Üstelik renkli görünümleri sayesinde standart şehriyeye kıyasla daha eğlenceli sunumlar hazırlanabilmesine olanak tanıyor.

 

İçindekiler: Organik buğday unu (%65), sebze karışımı %20 (Organik Ispanak, organik brokoli, organik yeşil kabak, organik pancar, organik domates), organik buğday irmiği (%15)

 

Alerjen Uyarısı: Buğday (gluten) içerir.

129,90 TL KDV Dahil

Sebzeli tel şehriye, organik domates ve organik ıspanak tozu ile renklendirilmiş alternatif bir tahıl mamulü çeşidini oluşturuyor. Wefood tarafından yapay renklendirici kullanılmadan hazırlanan organik sebzeli tel şehriye, çocukların ilgisini yemeğe çekmeye yardımcı olurken; sebzelerdeki vitamin ve mineralleri de tüketebilmelerine katkı sağlıyor.

 

Menşe: Türkiye

 

Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (T.E.T.T.): 10.02.2025

 

İçindekiler: Organik buğday unu (%65), Sebze Karışımı %20 (Organik Ispanak, Organik Brokoli, Organik Yeşil Kabak, Organik Pancar, Organik Domates), Organik buğday irmiği (%15)

 

Alerjen Uyarısı: Buğday (gluten) içerir.

129,90 TL KDV Dahil

İçindekiler: Organik tam buğday unu (gluten), organik buğday unu (gluten), organik ıspanak (%13,9), su, organik tereyağı (süt), organik zeytinyağı, organik ekşi maya (gluten), organik elma suyu konsantresi, tuz.

 

Alerjen uyarısı: Gluten ve süt ürünü içerir. Eser miktarda susam, fındık, ceviz içerebilir.
 

109,90 TL KDV Dahil
Tükendi

Organik bebe bisküvisi, altı ay ve daha büyük çocukların kolay sindirebilmesi için özel olarak üretilen bir hazır gıda çeşidini oluşturuyor. Ürünün bu şekilde adlandırılabilmesi için sadece organik tarım sertifikalı malzemelerden üretilmiş olması gerekiyor. GDO, zirai ilaç vb. hiçbir riskli bileşen içermeyen bu ürünler, doğal ve güvenilir içeriğini topraktan ambalajlamaya kadar her aşamada koruyor.

 

Menşe: Türkiye

 

 

 

İçindekiler: Organik Buğday Unu, Organik Zeytinyağı, Organik Tam Buğday Unu, Organik Keçiboynuzu Özü, Organik Elma Suyu Konsantresi, Organik İrmik, Kabartıcı (Sodyum Bikarbonat)

89,90 TL KDV Dahil
Tükendi

Keçiboynuzu unu, keçiboynuzu meyvesinden elde edilen ve “keçiboynuzu tozu” olarak da anılan, kahverengi görünüme sahip bir un çeşidini oluşturuyor. Doğal olarak glutensiz bir un olan keçiboynuzu unu, rahat bir tüketim sağlamasının yanı sıra içerdiği doğal şeker bileşenleri ile de bilinen un çeşitlerinden farklılaşıyor. 

 

Menşe: Türkiye

 

 

İçindekiler: Keçiboynuzu Unu

114,90 TL KDV Dahil
Tükendi

İçindekiler: Organik tam buğday unu (gluten), organik buğday unu (gluten), organik pancar (%15,7), su, organik tereyağı (süt), organik zeytinyağı, organik ekşi maya (gluten), organik elma suyu konsantresi, tuz.

Alerjen uyarısı: Gluten ve süt ürünü içerir. Eser miktarda susam, fındık, ceviz içerebilir.

109,90 TL KDV Dahil
1

 

 

 

Wefood Kids - Bebekler ve Çocuklar için Organik Sağlıklı Yiyecekler

Çorbalar, muhallebiler, tahıl mamulleri ve kolay sindirilebilen lezzetli atıştırmalıklar… Yüksek besin ve enerji değerine sahip olan tüm bu gıdalar, bebeklerin anne sütünden sonra denedikleri ilk tatlar arasında önemli bir yer tutuyor. Anne babaların ise farklı gıdalarla daha yeni tanışan bebeklerine, tüm bu besinlerin en doğalını ve en temizini vermeleri gerekiyor. Ancak her birinin ham maddesinin, yüzde 100 doğal koşullarda üretildiğinden emin olmak sizce mümkün mü? Organik ve/veya tamamen katkısız ürünlerden oluşan Wefood Kids serisi ile evet!

Wefood Kids Serisi Nedir?

Wefood Kids, Türkiye’nin sevilen gıda markası Wefood tarafından bebek ve çocuk beslenmesine özel olarak hazırlanmış bir ürün kategorisini oluşturuyor. Organik veya doğal besinlerden oluşan bu seride ürünlerin hiçbiri GDO, zirai ilaç kalıntısı, katkı maddesi ve koruyucu içermiyor. Ayrıca tüm ürünler, katı gıdaya yeni geçen bebekler tarafından kolay sindirilebilmesi amacıyla özel işlemlerle üretiliyor. Böylece Wefood Kids serisi, ebeveynlerin bebeklerini hazır gıdalar yoluyla en az çaba ve koşulsuz gönül rahatlığıyla besleyebilmesini mümkün kılıyor.

Wefood Organik Bebek Yiyecekleri Çeşitleri Nelerdir?

Wefood Kids serisi içerisinde organik bebek çorbaları, organik bebek makarnaları ve şehriyeleri, organik bebek irmiği, organik keçiboynuzu ve pirinç unu, organik meyve özleri, organik bebek bisküvileri ve çocuklar için atıştırmalıklar yer alıyor. Kategorideki çorba çeşitleri, bebeklerin sindirim sistemini desteklemek adına domates içermeyecek şekilde farklı kurutulmuş sebzelerle hazırlanıyor. Tahıl mamullerinin üretimi ise en ince şekilde ince öğütülmüş un ve irmikler ile yapılıyor. Meyve özleri soğuk sıkım tekniğiyle üretilirken, çocuklar için sağlıklı atıştırmalıkların üretimi ise diğer ürün çeşitleri gibi besin değerlerinin maksimum seviyede korunma önceliğiyle gerçekleştiriliyor.

Wefood Organik ve Sağlıklı Çocuk Atıştırmalıkları Nasıl Üretilir?

Çocuklar için sağlıklı atıştırmalıklar, Wefood Kids serisinde bisküviler ve ezmeler olmak üzere iki farklı çeşide ayrılıyor. Bisküvi çeşitlerinin üretiminde kullanılan tüm malzemeler, organik tarım sertifikalı gıdalardan seçiliyor. Bu doğrultuda Wefood Kids bisküvi çeşitleri organik adıyla satışa sunulabilirken, ezme çeşitlerinde bu özellik henüz bulunmuyor. Fakat ezmelerin üretiminde de yalnızca gerçek coğrafyasında ve mevsiminde yetişmiş birinci kalite mahsuller tercih ediliyor.

Toplanan tüm doğal besinler tariflerine göre bir araya getirilirken, yüksek ısıl işlemlerden ve katkı maddesi ile koruyucu kullanımından özellikle kaçınılıyor. Böylece çocuklara sağlıklı atıştırmalıklar verirken, aynı zamanda tüm besin öğeleri yönünden dengeli beslenmeleri de sağlanabiliyor. Buna ek olarak; glutensiz ham maddelerden oluşan besinlerin üretimi, çapraz bulaşma olmaması adına sadece glutensiz üretime özel hatlarda yapılıyor.

Wefood Organik Bebek Ürünlerinin Faydaları ve Özellikleri Nelerdir?

  • Atalık tohumlardan üretilmiş yüzde 100 doğal besinlerden elde edilmeleri sayesinde, bebekler ve çocuklar için tamamıyla güvenilir bir beslenme imkânı sunuyor.

  • Besin değerleri korunarak üretildikleri için bebeklerin günlük karbonhidrat, protein, yağ ve vitamin-mineral ihtiyaçlarının verimli bir şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor.

  • Glutensiz seçenekleri, çölyak hastası veya gluten intoleransı bulunan bebek ve çocuklar için de rahatlıkla tercih edilebiliyor.

  • Yüksek enerji değerlerine sahip olmaları bakımından, hareketli bebek ve çocukların günlük aktivite kalitelerinin korunmasına olanak sağlıyor.

Wefood Kids Ürünleri Nasıl Hazırlanır ve Tüketilir?

  • Çorbaları 250 mililitrelik suya bir yemek kaşığı ekleyerek ve içerisine yarım yemek kaşığı da zeytinyağı ilave ederek, kısık ateşte kaynayana dek pişirmelisiniz.

  • Makarnaları kaynamış suya az miktar zeytinyağı ile birlikte ilave ederek, 5 ila 8 dakika kadar haşlamalısınız.

  • Şehriye çeşitlerini ve irmiği, makarnalarla aynı şekilde veya doğrudan tariflerin kendi usulüne göre kullanabilirsiniz.

  • Pirinç ununu sütle karıştırıp pişirerek ister tek başına, isterseniz de farklı tariflerde kıvam artırıcı olarak değerlendirebilirsiniz.

  • Organik meyve özlerini ve ezmeleri, tek başına tükettirebilir veya rafine şeker yerine kullanabilirsiniz.

  • Çocuk ve bebek atıştırmalıklarını direkt olarak servis edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.

Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası 'ndan inceleyebilirsiniz.