• Aralık 12, 2019 Tarifler

  Kolay tatlı tarifleri arasında bulunan granola toplarını hem pratik bir atıştırmalık hem de çayın veya kahvenin yanında mini lezzet patlamaları olarak keyifle tüketebilirsiniz. Granola yapımı kolay ve çabuk olduğu kadar pişmesi de yalnızca 15 dakika sürüyor.

  Granola Bar, Ev yapımı Granola, Granola Tarifi
 • Aralık 12, 2019 Tarifler

   

  Sağlıklı ve glutensiz kek tarifleri arasında bulunan bu tarifi hemen denemelisiniz.

  Süt Dilimi, Ham Kakao, Sağlıklı Atıştırmalık
 • Aralık 12, 2019 Tarifler

  Havalar iyice soğudu ve kış artık tam anlamıyla geldi. Bu soğuk havalarda battaniye altında dizi izlerken, en iyi giden şey içinizi ısıtacak sıcak çikolata değil midir? Çikolata başlı başına bir mutluluk sebebi malum, e bir de evde kendi yaptığınız sağlıklı sıcak çikolata daha da büyük bir mutluluk sebebi olacak bizden söylemesi. 

  sıcak çikolata, ham sıcak çikolata, ham kakao, sağlıklı çikolata tarifi,
 • Aralık 12, 2019 Tarifler

  Hangimiz sevmedik o fıstıklı, pirinç patlaklı barları. Spordan sonra sağlıklı bir şeyler aradığımızda ya da işyerinde ara öğünlerde canımız bir atıştırmalık çektiğinde aklımıza düştü ama elimiz gitmedi. Yediysek de içerisindeki şekeri ve katkı maddelerini düşününce pişman olduk hep. O halde en iyi tercih, kendi lezzetli barlarımızı, üstelik o sevdiğimiz yer fıstıklı olanı evde hazırlamak dedik ve sizin için sağlıklı bir bar tarifi hazırladık.

  Bar Tarifi, Pirinç Patlağı, atıştırmalık
 • Aralık 11, 2019 Tarifler

  Kurabiye çeşitleri arasında, üstelik yeni yıl da geldiyse, şüphesiz akla ilk gelen zencefilli ve tarçınlı kurabiyelerdir. Yılbaşı zamanının vazgeçilmezi tarçınlı zencefilli kurabiyeler. Sevmeyen yoktur aramızda. 

  Glütensiz Kurabiye, yılbaşı kurabiyesi,