Ürün detay paylaş

Wefood Brezilya Cevizi 80 gr 3'lü (8681749104123)

Marka : Wefood
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺89,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺82,90(KDV Dahil)

Tüm dünyada bilinirliği artarken, ülkemizde yeni tanınan Brezilya cevizinin sağlığa olan özel faydaları, kendisini tüm doğal ürünlerden ve kuruyemişlerden ayrıştırmaktadır. 

ADET

Artır Azalt

Brezilya Cevizi

Tüm dünyada bilinirliği artarken, ülkemizde yeni tanınan Brezilya cevizinin sağlığa olan özel faydaları, kendisini tüm doğal ürünlerden ve kuruyemişlerden ayrıştırmaktadır. Doğal selenyum kaynağı olan tek gıda ürünüdür. İçerisinde 1917 mikrogram selenyum bulunduran Brezilya Cevizi aynı zamanda vitamin ve antioksidan bakımından oldukça zengindir. Kuruyemişler arasında en düşük karbonhidrat oranına sahiptir.

Brezilya cevizi, dokuz temel amino asidin tümünü içeren tam bir protein olarak kabul edilir. Bu da onu vejeteryan diyet için mükemmel kılar. Brezilya fıstığı aynı zamanda kardiyovasküler sağlık için yararlı olan harika bir magnezyum kaynağıdır.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Wefood Brezilya Cevizi katkısız, koruyucusuz, renklendiricisiz ve %100 orijinaldir.

Tazeliğini korumak ve kullanım kolaylığı sağlamak için 80 gr kilitli özel ambalaj ile paketlenmiştir.

·       Yüksek Selenyum

·       Düşük Karbonhidrat

·       Glutensiz

·       Raw

·       Vegan

·       Şeker içermez

 

Brezilya Cevizi Nasıl Tüketilir?

Kendisini ayrıştıran özellikleri sebebiyle Brezilya cevizi, atıştırmalık olarak değil ‘süper gıda’ kategorisinde değerlendirilmektedir. Günlük olarak tüketeceğiniz 3-4 adet Brezilya Cevizi vücudunuzun yeterli miktarda selenyum ihtiyacı ve eksikliğini karşılayacaktır.

Menşei:Peru

Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (T.E.T.T.): 01.04.2021

 

Brezilya Cevizi
Besin Değerleri (100 g için)
Enerji 659 kcal
Protein 14,32 g
Karbonhidrat 11,74 g
Yağ 67,10 g
Lif 7,5 g
Thiamin 0,617 mg
Vitamin E 7,87 mg
Selenyum 1917 mcg
Potasyum 597 mg
Magnezyum 376 mg
Kalsiyum 160 mg
Demir 2,43 mg
Sodyum 2 mg

 

 

 

*Wefood markalı hiç bir ürün herhangi bir rahatsızlığın tedavisinde direk kullanılan bir ilaç değildir ve yazılanlar sadece tavsiyedir. Satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince gıda ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Benzer Ürünler