WEFOOD

Tüm dünyada son 10 yılda %360 oranında büyüyen bitki ağırlık beslenme ve veganizm paralelinde gelişen sağlıklı, glutensiz, antioksidan, vitamin ve minarellerce zengin gıdalarla beslenme bilincinin önemli bir parçası olarak ‘süper gıda’ sektörü büyük yükselişe geçti.

Wefood ise kurulduğu birkaç yıl içerisinde, ürün çeşitliliği, sektör ihtiyaçlarını öngörerek attığı öncü adımlar ve Türkiye’nin önde gelen zincir market raflarında yer alarak arttırdığı erişilebilirliği ile sektörün en önemli oyuncularından biri haline geldi.

Wefood’un gücü, enerjisinde saklı!

Sahip olduğu dinamik ve genç ekiple pazara hızlı bir giriş yapan Wefood, tutkusunu takip ettiği sektör trendlerinden ve dünyada gelişen yeme-içme alışkanlıklarından alıyor.

Kurduğu sürdürülebilir tedarik zinciri ve her geçen gün büyüttüğü ürün gamıyla Wefood, iş ortaklarına ve nihai tüketicilere sunduğu ürünlerle alanındaki uzmanlığını ve deneyimini ispatlıyor.

 

Misyonumuz;

Sağlıklı ve süper gıda pazarındaki niş konumlandırmayı temiz, sağlıklı ve herkes tarafından erişilebilir ürünlerimiz ile genel bir noktaya taşımak.

 

Vizyonumuz;

Genç, dinamik ve sosyal bilinci yüksek bir marka olarak sağlıklı ve iyi beslenmeyi herkes için tercih edilebilir kılmak.

 

 

DEĞERLERİMİZ

Pozitif Yaklaşım;

Çünkü biliyoruz ki sağlıklı yaşam en büyük gücünü mutluluktan alır! Bu nedenle yaptığımız her işte, güler yüzlerimizle gülen yüzler yaratıyoruz.

 

Çevreye Duyarlılık;

Ürünün yetiştirilmesinden, raflarda müşterilerimizle buluşma noktasına kadar geçen tüm yolculuk sürecinde doğaya saygımızdan asla ödün vermiyoruz. Tedarikten, ambalaj tasarımlarımıza kadar her malzememiz çevreye duyarlı olmaya çalışıyoruz!

 

Çünkü Biz de Sağlıklı Beslenme Tutkunuyuz!

Sattığımız her ürüne inancımız tam!  Süper gıdaların sağlığımıza ve bedenimize sağladığı mucizevi faydaların bizi büyülediği kadar müşterilerimizi de büyüleyeceğini biliyoruz.

 

Şeffaflık

Gıda sektörünün gerekliliklerini ve altında yatan ‘tam güven’ ihtiyacının bilincindeyiz. Bu nedenle ürün ambalajlarımızın üzerinde ürünü hangi ülkeden, hangi tarladan tedarik ettiğimizi ve ilgili yetki ve uzmanlık sertifikalarını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Üzerinde Wefood etiketi gördüğünüz bütün ürünlerin, %100 katkısız, koruyucusuz ve GDO’suz olduğundan emin olabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz menşei ülkesinden sezonunda hasat edilip, tüm sertifikasyonları tamamlanarak sizlere ulaştığını garanti ederiz.